fbpx

Twoja nowa dieta

Ekscytujący początek nadchodzących zmian

Dobrze jest mieć pewność, że nowa dieta nie okaże się przykrą niespodzianką. Poniżej znajdziesz szczegółowy opis wszystkiego co zawiera oferowany przez nas pakiet, aby wiedzieć na co dokładnie się decydujesz.

KONSULTACJA ONLINE

Po zaksięgowaniu Twojej płatności, wybrany przez Ciebie specjalista skontaktuję się z Tobą aby umówić się na wygodny rodzaj konsultacji (mailowy formularz, wideo rozmowa bądź telefonicznie) oraz jej datę. Podczas konsultacji wypyta Cię o Twój cel i czas na jego realizacje. Zostanie przeprowadzony kwestionariusz medyczny, wnikliwa analiza Twojej aktywności oraz preferencji żywieniowych. Dodatkowo ustalicie budżet, który chcesz przeznaczyć na jedzenie. Jest to również czas aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości także pytaj śmiało.

TWOJA INDYWIDUALNA DIETA

TWOJA INDYWIDUALNIE
DOBRANA DIETA

Informacje zebrane podczas konsultacji zostaną wykorzystane do stworzenia diety dopasowanej do Ciebie i Twojego życia a nie na odwrót. Biorąc pod uwagę nie tylko Twój cel ale również preferencje żywieniowe powstaje jadłospis pełen smacznych, różnorodnych a jednocześnie prostych w wykonaniu posiłków. Nasi specjaliści potrzebują maksymalnie 3 dni roboczych aby stworzyć i dostarczyć Twój nowy plan żywieniowy.

WSPARCIE I ANALIZA POSTĘPÓW

Jesteśmy tu dla Ciebie. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze wszystko wychodzi idealnie i możliwe, że będą potrzebne jakieś zmiany,aktualizacje w diecie bądź będziesz miał jakieś dodatkowe pytania. Dlatego jesteśmy z Tobą w ciągłym kontakcie i będziemy robić wszystko co w naszej mocy abyś ociągnął zamierzony cel. Na podstawie przygotowanych przez cotygodniowych raportów zawierających Twoją wagę, obwody ciała i krótki opis samopoczucia upewniamy się, że osiągasz rezultaty w zamierzony sposób.

PAKIET STARTOWY
6 tygodni

Dla osób chcących dopiero rozpocząć współprace.

  • Indywidualnie dobrany plan żywieniowy
  • Konsultacja oraz wywiad medyczny online
  • Stały kontakt i wsparcie

FIT POMYSŁY

NASI
KLIENCI
W KUCHNI

W fit-IDEA łamiemy schematy nudnej i jałowej diety bo wiemy, że nie musi taka być aby dać oczekiwany rezultat. Z nami odchudzanie jest dużo prostsze a przede wszystkim zdrowe i wykonalne. 

FIT-POMYSŁY

NASI KLIENCI
W KUCHNI

W fit-IDEA łamiemy schematy nudnej i jałowej diety bo wiemy, że nie musi taka być aby dać oczekiwany rezultat. Z nami odchudzanie jest dużo prostsze a przede wszystkim zdrowe i wykonalne.