fbpx

twoja metamorfoza

Ekscytujący początek nadchodzących zmian

Osiągnięcie celu wymaga czasem trochę więcej wkładu. Żeby Twoja metamorfoza była skuteczna musi się zmienić nie tylko Twoja dieta ale również myślenie na temat jedzenia oraz funkcjonowania organizmu. Potrzebujesz czasu na całkowitą zmianę – jednak wierzymy, że za 6 miesięcy od podjęcia współpracy z nami jesteś w stanie to osiągnąć.
A co najważniejsze, wiedza nabyta w trakcie pomoże Ci utrzymać ciężko wypracowane efekty.

KONSULTACJA ONLINE

KONSULTACJA
ONLINE

Po zaksięgowaniu Twojej płatności, wybrany przez Ciebie specjalista skontaktuję się z Tobą aby umówić się na wygodny rodzaj konsultacji (mailowy formularz, wideo rozmowa bądź telefonicznie) oraz jej datę. Podczas konsultacji wypyta Cię o Twój cel i czas na jego realizacje. Zostanie przeprowadzony kwestionariusz medyczny, wnikliwa analiza Twojej aktywności oraz preferencji żywieniowych. Dodatkowo ustalicie budżet, który chcesz przeznaczyć na jedzenie. Jest to również czas aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości także pytaj śmiało.

TWOJA INDYWIDUALNA DIETA

TWOJA INDYWIDUALNIE
DOPASOWANA DIETA

Informacje zebrane podczas konsultacji zostaną wykorzystane do stworzenia diety dopasowanej do Ciebie i Twojego życia a nie na odwrót. Biorąc pod uwagę nie tylko Twój cel ale również preferencje żywieniowe powstaje jadłospis pełen smacznych, różnorodnych a jednocześnie prostych w wykonaniu posiłków. Nasi specjaliści potrzebują maksymalnie 3 dni roboczych aby stworzyć i dostarczyć Twój nowy plan żywieniowy.

WSPARCIE I ANALIZA POSTĘPÓW

Jesteśmy tu dla Ciebie. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze wszystko wychodzi idealnie i możliwe, że będą potrzebne jakieś zmiany,aktualizacje w diecie bądź będziesz miał jakieś dodatkowe pytania. Dlatego jesteśmy z Tobą w ciągłym kontakcie i będziemy robić wszystko co w naszej mocy abyś ociągnął zamierzony cel. Na podstawie przygotowanych przez cotygodniowych raportów zawierających Twoją wagę, obwody ciała i krótki opis samopoczucia upewniamy się, że osiągasz rezultaty w zamierzony sposób.

ZMIANA PLANÓW ŻYWIENIOWYCH

Co 6 tygodni zrobimy wnikliwą analizę Twoich dotychczasowych efektów. Za pomocą prostego formularza powiesz nam co Ci odpowiadało, co nie koniecznie a czego chętnie zobaczysz więcej w swoim nowym jadłospisie. Na podstawie zebranych informacji przygotujemy dla Ciebie nowy plan żywieniowy bądź wprowadzimy odpowiednie zmiany do obecnego w zależności od Twoich potrzeb.Zrobimy wszystko  co w naszej mocy aby pomóc Ci pomóc dokonać upragnionej metamorfozy.

METAMORFOZA ONLINE
6 miesięcy

Dla osób, które chcą całkowicie przekształcić swoją sylwetkę.

  • Indywidualnie dobrany plan żywieniowy
  • Konsultacja oraz wywiad medyczny online
  • Stały kontakt i wsparcie
  • Co 6 tygodni całkowita zmiana bądź adaptacja obecnej diety
  • Co tygodniowe analizy postępów