fbpx

Skuteczne odchudzanie

Aby schudnąć musimy spełnić pewne warunki, wprowadzić nasze ciało w odpowiedni stan. A dzięki tym trzem prostym poradom wykonanie tego będzie dużo prostsze.

Czytaj więcej »

Zupa krem z dyni

Jesień pełną parą, co odważniejsi jeszcze ubrani w krótkie spodenki no i co za tym idzie plaga przeziębień.. Idealnym rozwiązaniem będzie niskokaloryczna, rozgrzewająca zupa z jakże sezonowego warzywa jakim jest dynia.

Czytaj więcej »

Kawa w diecie

Na przestrzeni lat powstało sporo mitów związanych z piciem kawy. Niektóre z nich mocno zniechęcają do spożywania jej a drugie zaś, że przedstawiają ją jako napój bogów. A jaka jest prawda?

Czytaj więcej »

Chili con carne

Chili con carne – nasi klienci zwykle reagują niedowierzaniem, że takie danie pojawia się w ich diecie redukcyjnej. Jednak szybko ich uspokajamy bo z odpowiednim doborem składników prawie wszystko jest możliwe.

Czytaj więcej »

SMACZNIE, ZDROWO
A JEDNOCZEŚNIE SKUTECZNIE

Naszym celem jest sprostać oczekiwaniom naszych klientów i dopasować dietę do ich stylu życia. Dlatego czas i trudność przygotowania dostosowujemy do Twoich potrzeb. Zdrowe odżywianie jeszcze jeszcze nigdy nie było tak proste i…. PRZYJEMNE.

Darmowe przepisy czekają na Ciebie!

Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera a będziesz od nas otrzymywać przepisy na pyszne i zdrowe potrawy oraz wskazówki jak skutecznie się odchudzać.