fbpx

Niedobory witamin utrudniają odchudzanie

Witaminy są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Najlepiej przyswajalne są wówczas, gdy dostarczamy je wraz z pożywieniem. A co w sytuacji, w której świadomie rezygnujemy ze spożywaniem niektórych produktów, bogatych w wartościowe składniki odżywcze?

Czytaj więcej »

Fit ciastka

Kto by nie chciał jeść ciastek podczas diety? A do tego takich, które są częścią jadłospisu? Ręka w górę! Dlatego dzisiejszą alternatywą są dziecinnie proste w przygotowaniu ciastka czekoladowo-orzechowo-pomarańczowo-wyśmienite!

Czytaj więcej »

Paleo omlet z awokado

Jajka są świetnym źródłem wartościowego białka, dodajmy awokado i mamy też znakomite źródło tłuszczu. Dziś prezentujemy nie tak częste połączone m.in. tych dwóch składników w postaci prostego ale jakże pysznego dania jakim może być omlet

Czytaj więcej »

SMACZNIE, ZDROWO
A JEDNOCZEŚNIE SKUTECZNIE

Naszym celem jest sprostać oczekiwaniom naszych klientów i dopasować dietę do ich stylu życia. Dlatego czas i trudność przygotowania dostosowujemy do Twoich potrzeb. Zdrowe odżywianie jeszcze jeszcze nigdy nie było tak proste i…. PRZYJEMNE.

Darmowe przepisy czekają na Ciebie!

Wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera a będziesz od nas otrzymywać przepisy na pyszne i zdrowe potrawy oraz wskazówki jak skutecznie się odchudzać.